Waarom als professional klant worden bij BOSS paints?

Om je stiel vol vertrouwen uit te oefenen. En gegarandeerd fier te zijn op elk eindresultaat.

  • We bieden je voor elke werf de beste verf.
  • Aan de hand van jouw vragen, opmerkingen en noden werken we samen naar de best mogelijke producten en diensten.
  • We staan je bij in elke fase van je schilderproces.

Spreekt dit je aan? Vraag je account aan en word klant in vier stappen! Het BOSS paints team verwelkomt je graag.

Campagnebeeld Klant worden 2023 WEB V2

Als professionele vakschilder geniet je van deze voordelen:

  • Blijf als eerste op de hoogte van nieuws omtrent jouw stiel, nieuwe producten en geldende kortingsacties.
  • Krijg dankzij jouw BOSS contactpersonen professioneel advies over onze producten en ondersteuning in jouw vak en ondernemerschap.
  • Geniet van onze acties en promoties.
  • Profiteer van kwalitatieve opleidingen en events.
  • Krijg een login voor onze webshop, bekijk de prijzen en bestel eenvoudig en snel online.
  • Geniet van ons uitgebreide distributienetwerk van op en top Belgische, hoogkwalitatieve producten.
  • Vind via het gloednieuwe schildersplatform schilderzoektschilder.be een extra werf of schilder die bij je past.

Vraag je account aan en word deel van de BOSS paints familie !

Hoe werkt het?

  1. Vul onderstaand formulier in.
  2. We sturen je een bevestigingsmail voor je account-aanvraag.
  3. Binnen de 24 uur nemen we contact met je op.
  4. Ga meteen aan de slag voor al je bestellingen en maak gebruik van onze diensten!
Surf je vanuit Nederland, vul dan hier je btw-nummer én KVK-nummer in.

Ben je op dit formulier beland via schilderzoektschilder.be?

Opmerking! Houd er rekening mee dat het verwerken van je aanvraag eventjes kan duren.

Oei. Je bevindt je op een website voor professionals. Wens je meer info over onze producten en diensten voor particulieren, dan verwijzen we je graag door naar www.colora.be of een van de betere decoratiezaken in je buurt.

We staan met een heel team voor je klaar

Vind hier de vertegenwoordiger voor jouw regio.

Kurt

Kurt Dekeyster

Regio Veurne - Ieper - Westkust | +32 477/32 76 58 | kurt.dekeyster@boss.be

Evelien

Evelien Desmet verfstreep

Regio Groot Brugge | +32 471/34 91 79 | evelien.desmet@boss.be

Mieke

Mieke Van Loo

Regio Middenkust | +32 476/32 24 58 | mieke.vanloo@boss.be

Ilse

Ilse Dhaenens

Regio Roeselare | +32 477/70 72 04 | ilse.dhaenens@boss.be

Steven

Steven Bossuyt verfstreep

Regio Kortrijk - Menen | +32 478/91 93 10 | steven.bossuyt@boss.be

Dimitri

Dimitri Himpe

Regio Waregem | +32 471/80 83 72 | dimitri.himpe@boss.be

Jonas

Jonas Janssens verfstreep

Regio Deinze - Tielt | +32 475/25 51 70 | jonas.janssens@boss.be

Sam

Sam Van Daele

Regio Gent | +32 474/55 52 38 | sam.vandaele@boss.be

Diego

Diego Vandenbogaerde vierkant

Regio Beveren - Bornem - Sint-Niklaas | +32 474/18 01 07 | diego.vandenbogaerde@boss.be

Gunther

Gunther De Troyer

Regio Aalst - Geraardsbergen | +32 477/45 54 53 | gunther.detroyer@boss.be

Enzo

Enzo Lombardo verfstreep

Regio Oudenaarde - Zottegem - Ronse | +32 479/58 00 89 | enzo.lombardo@boss.be

Jeroen

Jeroen Lorie

Regio Ninove - Ternat - Sint-Pieters-Leeuw | +32 470/20 95 91 | jeroen.lorie@boss.be

Katrien

Katrien Verbesselt online

Regio Kapellen - Hoogstraten - Turnhout | +32 473/80 48 29 | katrien.verbesselt@boss.be

Brecht

Brecht Lakiere verfstreep

Regio Kempen - Hageland | +32 475/76 97 54 | brecht.lakiere@boss.be

Robby

Robby Macchia

Regio Antwerpen centrum - Antwerpen Zuid - Pallieterstreek | +32 478/63 06 68 | robby.macchia@boss.be

Marnik

Marnik Van Eynde online

Regio Limburg | +32 473/33 56 85 | marnik.vaneynde@boss.be

Tijl

Tijl De Vlaminck

Key account Oost en West | +32 478/33 38 19 | tijl.devlaminck@boss.be

Bernard

Bernard Bassem verfstreep

Regio Waals-Brabant - Henegouwen | +32 473/91 22 33 | bernard.bassem@boss.be

Christophe

Christophe Philippens

Regio Luik - Namen | +32 473/56 36 74 | christophe.philippens@boss.be

Hans

Hans Sackman VK3

Regio West- en Oost-Nederland | +31 651/16 99 95 | hans.sackman@bosspaints.nl

Informatie nodig?

BOSS paints nv
Nijverheidsstraat 81
8791 Beveren-Leie (Waregem)

📞 + 32 56 73 82 00
📠 +32 56 73 82 01
📧 info@boss.be